Półkolonie z Pomysłem

Aby spędzić wspaniałą przygodę podczas wakacji letnich nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko z domu. Półkolonie w Arenie są pełne niespodzianek, zaskakujących sytuacji i niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy dzieci do twórczych aktywności, zabaw na fali wyobraźni, z wykorzystaniem ruchu, muzyki oraz angażujących wszystkie zmysły. Poza tym dajemy przestrzeń do swobodnej zabawy z rówieśnikami, która nie dość, że sprawia dużo frajdy to zarazem jest formą ćwiczenia komunikacji interpersonalnej jak i zasad funkcjonowania w grupie.

PÓŁKOLONIE z POMYSŁEM – Lato 2020 

Przygotowaliśmy 8 ciekawych turnusów tematycznych dla dzieci w wieku 6-12lat z podziałem na grupy młodsze (6-9) i starsze (9-12). Każdy turnus realizujemy w dwóch grupach wiekowych w dwóch salach. W tworzeniu grup ważniejsze jednak będą więzy rodzinne, koleżeńskie niż data urodzenia 😉

OTO NASZA OFERTA:

29.06-3.07.2020 Wsiąść do pociągu – BRAK MIEJSC
Zapraszamy na podróże i te małe i te duże… Arenowy pociąg przeniesie nas niczym teleport w różne ciekawe miejsca. Poznamy lepiej Polskę, odkryjemy nieznane kultury i nauczymy się czegoś nowego fantastycznie się przy tym bawiąc. Oczywiście każda wycieczka to okazja do przewiezienia nowych pamiątek – od nas nie wyjdziesz z pustymi rękoma. Zawsze wspólnymi siłami stworzymy coś, co pozwoli nam zachować te wspaniałe chwile w pamięci.

6.07-10.07.2020 Afryka dzika – BRAK MIEJSC
Turnus idealny dla miłośników przyrody i dzikich przygód. Gotowi na safari? Żyrafy, nosorożce, słonie, gepardy i pawiany wystąpią tutaj w roli głównej, a będzie także wiele innych gatunków. Z pasją będziemy zgłębiać tajniki świata tych pięknych stworzeń. Posłuży nam do tego nie tylko wzrok, ale także i inne zmysły. Jesteście ciekawi, jak to możliwe?  Małpie figle i kreatywna zabawa również gwarantowana. Nie ma na co czekać! 

13.07-17.07.2020 Przygoda na Pacyfiku – BRAK MIEJSC
Ahoj! Zapraszamy na pełną przygód zabawę inspirowaną światem mórz i oceanów. A możliwości jest bardzo wiele. Zastanowimy się, gdzie jest Nemo i sprawdzimy, co dzieje się z zatopionymi statkami i ukrytymi w nich skarbami. Kogo spotkamy? Delfiny, rekiny, meduzy czy koniki morskie… a może odkryjemy lagunę syren? Weźmiemy udział w podwodnym quizie. Możemy także nurkować i podziwiać rafy koralowe lub wybrać się w rejs wraz z piratami na falach wyobraźni. Będzie się działo!

20.07-24.07.2020 Kochamy zwierzaki – BRAK MIEJSC
My dobrze wiemy, jak wiele dla dzieci znaczą domowi pupile. Uwielbiane pieski, kotki, króliczki, konie i inne zwierzęta są motywem turnusu dającym niezwykle szerokie możliwości do zabawy i nauki. Kreatywne prace plastyczne, pełne humoru zabawy ruchowe, owocna współpraca i zdrowa rywalizacja z ich udziałem będą dla dzieci fascynujące i bardzo przyjemne. Nie zabraknie miejsca na zwierzęce ciekawostki i opowieści, a zajęcia będą także okazją do dzielenia się tym, jak wiele już dzieci wiedzą na temat zwierzaków, którymi najbardziej się interesują.

3.08-7.08.2020 Zabawa w naszych rękach –  BRAK MIEJSC
Hop! Hop! Czy są tu jakieś dzieciaki? Z tej strony specjaliści od brudnej roboty, poszukujemy radosnych kompanów do stworzenia mieszanki wybuchowej! Woda, mąka, glina, papier i wiele innych już czekają, by mieszać, przelewać, dolewać, odmierzać i wstrząsać.. Sensoryczne zabawy przeniosą nas do świata chemików, architektów i budowniczych. Z nami odkryjesz niejedną tajemniczą recepturę na zrobienie „czegoś z niczego”. Do dzieła!

10.08-14.08.2020 Zdumiewający kosmos – BRAK MIEJSC
O tym, czy samoloty mają coś wspólnego z ptakami i jak wyglądały odwieczne próby człowieka, by nauczyć się latać. Z nami podniebne wyprawy nie będą miały już tajemnic. Razem zbudujemy rakietę i wyruszymy w odległą galaktykę. Będziemy obserwować, co dzieję się na innych planetach. Nasza kreatywna podróż pełna będzie niespodzianek i ciekawostek płynących prosto ze świata nauki. Spodziewamy się nieziemskich wrażeń 🙂

17.08-21.08.2020 Na tropie zagadek – BRAK MIEJSC
Podczas tego turnus przyda się lupa, bystre oko i jeszcze bardziej bystry umysł. Uczestnicy staną przed wieloma wyzwaniami, które będą wymagały nie lada umiejętności; współpracy, zastanowienia, czasem refleksu, a nawet sprytu. Ważna będzie troska o szczegóły i pełna koncentracja oraz wytężenie wszystkich zmysłów.  Łamigłówki, rebusy i zadania z dużą dozą humoru czekają na żądnych wrażeń, dociekliwych uczestników. 

24.08-28.08.2020 Magiczny świat jednorożców – Mamy jeszcze kilka miejsc
Wspólnie przeniesiemy się do niezapomnianego świata pełnego kolorów. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, gdzieś bardzo, bardzo daleko mieści się tajemnicza kraina. Razem odkryjemy nieznane dotąd lądy pełne kucyków, tęczowych barw, cekinów i brokatu. Dzięki naszej wyobraźni poleżymy na magicznej łące pełnej rajskich kwiatów i pobiegamy z jednorożcami. Kto wie, co jeszcze nas spotka? W końcu na półkoloniach ze szczyptą magii nie ma rzeczy niemożliwych!

ZAPEWNIAMY:

  • Autorski program zajęć zbudowany na kanwie wiodącego tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po zabawy ruchowe, sportowe, taneczne, teatralne czy eksperymenty naukowe.
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
  • Zajęcia w małych grupach.
  • Ciepłą i serdeczną atmosferę.
  • Ubezpieczenie.
  • Drugie śniadanie i obiad. Napoje dostępne cały czas.
  • Dyplom ukończenia warsztatów.
  • Opiekę w godzinach 8.30-15.30. W godz.7.30-8.30 dodatkowo płatna usługa opiekuńcza (10zł/dzień +50zł do ceny turnusu).
  • Zgłoszenie wypoczynku w Kuratorium Oświaty.

Koszt: 440 zł – cena first minute 390 zł
Cena promocyjna 390 zł dotyczy zapisu potwierdzonego wpłatą wpisowego o wysokości 100zł (lub całej kwoty 390zł) do 10 czerwca włącznie oraz przesłaniem wymaganych dokumentów. 

Uwaga! Zapisy dzieci dokonane przed 10 czerwca 2020 roku, nie potwierdzone wpłatą są traktowane jako zapisy w cenie regularnej tj. 440 zł.

ZAPISY 
Zapisu dokonuje się poprzez zgłoszenie telefoniczne oraz mailowe przesłanie wypełnionej Karty Dziecka na adres: polkolonie.arena@gmail.com, a następnie dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł za dziecko na konto firmy.

Wpłaty dokonuje się na konto: mBank 18 1140 2004 0000 3802 7800 1647

Więcej informacji i zapisy: 661275065

Jeśli chcą państwo skorzystać z opcji wcześniejszego przyprowadzania dziecka tzn. między 7.30-8.30 prosimy o podanie tej informacji w mailu.

Oryginalnie podpisane dokumenty tj. kartę dziecka oraz regulamin należy dostarczyć do siedziby firmy (Nowy budynek). Pod naszą nieobecność można wrzucić je do skrzynki pocztowej (na parterze budynku).

Karta Dziecka (pobierz)

Regulamin (pobierz)

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!