Półkolonie z Pomysłem

Aby spędzić wspaniałą przygodę podczas ferii zimowych nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko z domu. Półkolonie w Arenie są pełne niespodzianek, zaskakujących sytuacji i niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy dzieci do twórczych aktywności, zabaw na fali wyobraźni, z wykorzystaniem ruchu, muzyki oraz angażujących wszystkie zmysły. Poza tym dajemy przestrzeń do swobodnej zabawy z rówieśnikami, która nie dość, że sprawia dużo frajdy to zarazem jest formą ćwiczenia komunikacji interpersonalnej jak i zasad funkcjonowania w grupie.

PÓŁKOLONIE z POMYSŁEM – Zima 2020 ❄❄❄

3-7.02.2020 – Świat bajek – dla dzieci w wieku 6-10 lat we współpracy ze Szkołą Językową Smile 

Zapraszamy Was w magiczną podróż do świata pełnego przygód i zabaw z językiem angielskim. Każdego dnia wraz z bohaterami bajek będziemy bawić się i uczyć w obszarze innych zagadnień.  Wraz z Anną i Elzą odszukamy Olafa i poczujemy zimowy klimat. Postacie z animacji „W głowie się nie mieści” nieźle namieszają nam w głowach-przy ich współudziale będziemy zachowywać się głośno i cicho, dynamicznie i powoli jednak mimo wszystko będzie radośnie i bardzo emocjonująco. Alex zwany królem Nowego Yorku będzie pilnował, by nigdy nie zawiało nudą, a król Julian wprowadzi w taneczne rytmy – z nim powyginamy śmiało ciało. Naszą wyprawę uatrakcyjnią różnorodne ciekawostki, niezwykłe eksperymenty i zaczarowane piosenki – prosto z ulubionych bajek. Czy jesteście gotowi na takie szaleństwo?

ZAPEWNIAMY:

  • Autorski program zajęć zbudowany na kanwie wiodącego tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po zabawy ruchowe, sportowe, taneczne, teatralne czy eksperymenty naukowe + język angielski.
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
  • Zajęcia w małych grupach (ok. 15-sto osobowych).
  • Ciepłą i serdeczną atmosferę.
  • Ubezpieczenie.
  • Dwa posiłki dziennie, tj. drugie śniadanie i obiad. Napoje dostępne cały czas.
  • Dyplom ukończenia warsztatów.
  • Opiekę w godzinach 8.30-15.30. W godz.7.30-8.30 dodatkowo płatna usługa opiekuńcza (10zł/dzień +50zł do ceny turnusu)

Koszt: 440 zł – cena first minute 390 zł (do 16.12.2019) Cena promocyjna 390 zł dotyczy zapisu potwierdzonego wpłatą wpisowego o wysokości 100zł (lub całej kwoty 390zł) do 16 grudnia 2019 włącznie oraz przesłaniem wymaganych dokumentów. 

Uwaga! Zapisy dzieci dokonane przed 16 grudnia 2019 roku, nie potwierdzone wpłatą są traktowane jako zapisy w cenie regularnej tj. 440 zł.

ZAPISY od 9 grudnia 2019
Zapisu dokonuje się poprzez zgłoszenie telefoniczne oraz mailowe przesłanie wypełnionej Karty Dziecka na adres: polkolonie.arena@gmail.com, a następnie dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł za dziecko na konto firmy.

Wpłaty dokonuje się na konto: mBank 18 1140 2004 0000 3802 7800 1647

Więcej informacji i zapisy: 661275065

Jeśli chcą państwo skorzystać z opcji wcześniejszego przyprowadzania dziecka tzn. między 7.30-8.30 prosimy o podanie tej informacji w mailu.

Oryginalnie podpisane dokumenty tj. kartę dziecka oraz regulamin należy dostarczyć do siedziby firmy. Pod naszą nieobecność można wrzucić je do skrzynki pocztowej, która wisi tuż przy naszych drzwiach wejściowych.

Karta Dziecka (pobierz)

Regulamin (pobierz)

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!