Półkolonie z Pomysłem

Półkolonie z Pomysłem adresowane są dla dzieci w wieku 6-12lat. Program wszystkich turnusów zapewnia różnorodną zabawę uwzględniającą potrzeby rozwojowe dzieci z określonych grup wiekowych. Zapewniamy, iż bez względu na wątek tematyczny, każdy z turnusów przygotowany jest z troską o zapewnienie stymulacji zarówno intelektualnej, manualnej jak i ruchowej. Uczestnicy biorą udział w aktywnościach plastycznych, sportowych, tanecznych itd. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki znajdą zatem w programie każdego turnusu coś dla siebie. Poza tym poznają nowe oblicza znanych im gier i zabaw, gdyż istotą półkolonii jest rozwijanie dziecięcej kreatywności. Dbamy także o to, by zachować równowagę pomiędzy aktywnościami realizowanymi wewnątrz budynku jak i na świeżym powietrzu.

OFERTA NA ZIMĘ 2018

12-16.02.2018 Magia eksperymentowania i iluzji
Zapraszamy na przeprawę przez niezwykły świat eksperymentów i doświadczeń przyrodniczych dla najmłodszych. Wspólnie z uczestnikami półkolonii przekroczymy także granice wyobraźni i poznamy tajniki sztuki iluzji. Dzięki nauce kilku trików oraz sztuczek magicznych dzieci będą mogły poczuć się jak światowi iluzjoniści. Sądzimy, iż proponowane zajęcia stanowią niezwykłą odskocznię od codzienności i zarazem zachętę do zgłębiania ciekawostek naukowych czy tajników magii.

19-23.02.2018 Recyklingowy zawrót głowy
Podczas tego turnusu wspólnie wybierzemy się w podróż do świata ekologii, gdzie dowiemy się, w jaki sposób można nadać przedmiotom nowe życie. Przekonamy się między innymi, że ze słoiczków, papierowych rolek, gazet, nakrętek mogą powstać prawdziwe cuda. Gąsienice, biedronki, pszczoły będą nam towarzyszyć podczas wyprawy tratwą. Przyjdź! Na pewno nie będziemy marnować produktów, ani Twojego czasu 🙂

ZAPEWNIAMY:

  • Ciepłą i serdeczną atmosferę.
  • Zajęcia w małych grupach (ok. 15-sto osobowych).
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
  • Ubezpieczenie.
  • Dwa posiłki dziennie, tj. drugie śniadanie i obiad. Napoje dostępne cały czas.
  • Opiekę dla dzieci w godzinach 8.30-15.30.
  • Autorski program zajęć zbudowany na kanwie wiodącego tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po zabawy ruchowe, sportowe, taneczne, teatralne czy eksperymenty naukowe.
  • Dyplom ukończenia półkolonii.

Koszt: 390 złUwaga!!! Rabaty:
Przy zapisie kolejnego dziecka (rodzeństwa) lub przy zapisie jednego na dwa turnusy obowiązuje zniżka; tj. za pierwsze dziecko/turnus płaci się 390 zł a za drugie dziecko/turnus 350 zł.
Dla wszystkich dzieci uczestniczących w cyklu naszych kreatywnych kursów koszt: 350 zł
Dla wszystkich uczestników dotychczasowych edycji półkolonii: 350 zł
(Rabaty nie sumują się!)

ZAPISY
Zapisu dokonuje się poprzez mailowe przesłanie wypełnionej Karty Dziecka oraz wpłatę 100 zaliczki za turnus. Wpłat dokonuje się na konto PKO Bank Polski 27 1020 3088 0000 8702 0081 8070.
Szczegóły znajdują się w Karcie Dziecka.
Podpisany Regulamin wraz z podpisaną Kartą Dziecka należy dostarczyć w dniu rozpoczęcia Półkolonii.
Więcej informacji i zapisy: tel. 661 275 065, info@arena.edu.pl

Obowiązujące na zimowe półkolonie dokumenty będą dostępne od 3 stycznia 2018.

Karta Dziecka (pobierz)

Regulamin (pobierz)

O przyjęciu na poszczególne turnusy decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie półkolonie będą realizowane w godz. 8.30-15.30 na terenie naszego ośrodka, który znajduje się przy ul. 17 Stycznia 90 w Lesznie oraz najbliższej okolicy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!