Warsztaty Zimowe

Aby spędzić wspaniałą przygodę podczas ferii zimowych nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko z domu. Warsztaty w Arenie są pełne niespodzianek, zaskakujących sytuacji i niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy dzieci do twórczych aktywności, zabaw na fali wyobraźni, z wykorzystaniem ruchu, muzyki oraz angażujących wszystkie zmysły. Poza tym dajemy przestrzeń do swobodnej zabawy z rówieśnikami, która nie dość, że sprawia dużo frajdy to zarazem jest formą ćwiczenia komunikacji interpersonalnej jak i zasad funkcjonowania w grupie.

Warsztaty ZIMOWE – 11-15 stycznia 2021 ODWOŁANE
Choć przekazy medialne wskazują, że półkolonie mogą odbywać się w czasie ferii zimowych, nie wspominają, że można je organizować tylko i wyłącznie w szkołach oraz przez stowarzyszenia, które w statucie mają działalność wychowawczą. Przedsiębiorstwa są wykluczone z tej możliwości.

Pomimo, że zebraliśmy już dwie pełne grupy, w obliczu powyższych informacji zdecydowaliśmy się odwołać warsztaty zimowe. Sprawdziliśmy, że w okresie kwarantanny narodowej nie mamy prawa organizować ani półkolonii, ani innych form opieki czy zajęć dla dzieci.  Z wielu powodów to była chyba najtrudniejsza decyzja w toku naszej działalności. Niestety nie możemy Państwu pomóc w tym trudnym okresie w organizowaniu czasu wolnego dzieci.

Arenowe ekoszalenstwo (grupa 6-8 i 9-11lat)

Dobro naszej planety to ważna misja, która przyświeca nam od początku działalności. Poprzez codzienne funkcjonowanie firmy oraz działaniami naszej Fundacji (Arena i Świat) staramy się wspierać zrównoważony rozwój. Wiemy, że to co robimy dla Ziemi to wciąż za mało. Chcemy również mieć swój udział w kształtowaniu świadomości u kolejnych pokoleń. Dzieci to nasza przyszłość.

Pełni ekscytacji i zapału zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat do uczestnictwa w cyklu warsztatów z podziałem na grupy wiekowe. Czekają na nie pasjonujące zajęcia, w trakcie których zapewniamy dużo pozytywnej energii, interesujące ciekawostki ze świata przyrody, szczyptę zaskakujących eksperymentów, czas na relaks oraz ogromną dawkę artystycznego szaleństwa z wykorzystaniem wszystkiego,  co wydaje się być już niepotrzebne. Jesteście ciekawi, co uzyska  drugie życie? To będzie prawdziwe EKO szaleństwo!

Podczas warsztatów dzieci będą miały dużą swobodę, co do wyboru rodzaju aktywności oraz możliwość rozwijania własnych twórczych pomysłów. W tym samym czasie będą mogły zajmować się w podgrupach lub samodzielnie tym, co najbardziej im w duszy gra. Stawiamy na indywidualne potrzeby i adekwatne dopasowanie zajęć do możliwości i zainteresowań. Jesteśmy również otwarci na modyfikacje programu zgodnie z tym, czego najbardziej będą pragnęli uczestnicy warsztatów. Już nie możemy się doczekać tego radosnego gwaru i swobody, która sprawia, że dzieci mogę się spełniać i pięknie rozwijać twórczo i społecznie.

ZAPEWNIAMY:

  • Autorski program zajęć zbudowany na kanwie wiodącego tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po zabawy ruchowe, sportowe, taneczne, teatralne czy eksperymenty naukowe.
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
  • Zajęcia w małych grupach (max. 12 osób).
  • Ciepłą i serdeczną atmosferę.
  • Drugie śniadanie i obiad. Napoje dostępne cały czas.
  • Opiekę w godzinach 8.30-15.30 (koszt 90zł za dzień).
    W godz.7.30-15.30 (100zł/dzień ).

Koszt: 90/100 zł za dzień
Opieka w godzinach 8.30-15.30 (koszt 90zł za dzień).
W godz.7.30-15.30 (100zł/dzień ).
Przykładowo opłata za dziecko zapisane na 5 dni po 7h wynosi – 5x90zł – 450zł.

ZAPISY 
W pierwszej kolejności dokonujemy zapisów dzieci na 5 dni warsztatów. Dzieci zapisane na 1 lub kilka wybranych dni zostają zapisane na listę rezerwową i będą miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach, jeśli będą jeszcze miejsca.

Zapisu dokonuje się poprzez zgłoszenie mailowe na adres: polkolonie.arena@gmail.com, a następnie dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł za dziecko (w przypadku zgłoszenia na 5 dni warsztatów) na konto firmy, podając w tytule imię i nazwisko dziecka.

Wpłaty dokonuje się na konto:
Arena Kreatywnej Edukacji
mBank 18 1140 2004 0000 3802 7800 1647

Prosimy podać w wiadomości niezbędne dla nas informacje:
– imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia
– tel. kontaktowy
– wybrane daty warsztatów oraz godziny (od 7.30 czy od 8.30)
– dieta zwykła czy wegetariańska, alergie pokarmowe itp.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 661275065

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!