Ze względu na liczne zapytania otwieramy możliwość skorzystania z naszych kreatywnych zajęć nie tylko stacjonarnie w siedzibie firmy (Leszno, ul.17 Stycznia 90), ale także w przedszkolach i szkołach dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz 7-12 lat. Nasz zespół przygotował ofertę pojedynczych zajęć, jak i całych cykli składających się z 4 spotkań realizowanych w ciągu całego roku. Dodatkową NOWOŚCIĄ jest Warsztat SUCHY LÓD (szczegóły poniżej)

 Zaproś Nas!

• Warsztaty są przepełnione ciekawostkami oraz inspirującymi doświadczeniami. Zajęcia zaciekawiają światem i mają charakter aktywizujący uczestników zarówno intelektualnie jak i ruchowo.
• Czas warsztatu to 45-60min. Przedstawiony poniżej opis warsztatów traktujemy jako bazę wyjściową, a sam przebieg zajęć adaptujemy do możliwości rozwojowych konkretnych grup wiekowych.
• Podane poniżej ceny obejmują teren Leszna i okolicy do +25 km. Ceny dla dalszych miejscowości ustalamy indywidualnie na podstawie liczby zajęć, grup, odległości.
• Poza proponowaną ofertą jesteśmy w stanie przygotować temat warsztatu odpowiadając na potrzeby konkretnej grupy.
• Zapraszamy na bardzo efektowne warsztaty w siedzibie Areny Kreatywnej Edukacji (do 15 osób) lub u Was w szkole czy w przedszkolu! Te warsztaty spodobają się każdemu!

Proponowane warsztaty:

 

SPOTKANIE Z CZTEREMA ŻYWIOŁAMI (do wyboru pojedynczy warsztat lub cykl 4 spotkań)

Są ich cztery, każdy z nich inny, tworzą dwie pary przeciwności, a ich źródłem jest siła natury. Z  różną intensywnością otaczają nas każdego dnia, z czego czasem nie zdajemy sobie sprawy… ale czy tylko na pewno nie kryją w sobie jakiejś zagadki? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie zajęć, których motywem przewodnim będzie historia postaci o imionach rozpoczynają się od liter W, O, P i Z. Moc eksperymentów przybliży nam ich największe tajemnice. Poznamy ich codzienne zwyczaje, sprawdzimy czy od czasu do czasu lubią spędzać czas razem.  Możecie być pewni, że w trakcie tych spotkań będziemy pędzić jak burza, bo mamy sporo do opowiedzenia. 

KOSZT:
• I GRUPA  400 zł (w siedzibie firmy, max 15 osób)
• I GRUPA  450 zł (cena z dojazdem, max 25 osób)
• II GRUPY (i każda kolejna)  400 zł/grupa (cena z dojazdem, max 25 osób)

Warsztat I   POWIETRZE 
Delikatny powiew wiatru wprowadzi nas w tajemnicze przygody Pana P. Jest on pierwszym bohaterem naszej przyrodniczej opowieści, która przez cztery spotkania będzie nam towarzyszyła. Dowiemy się czy Pan P. może mieć gorszy nastrój, co się dzieje kiedy na swojej drodze spotyka poduszkowca, oraz kto daje mu się we znaki. Zastanawialiście się, co to może znaczyć,  że mówią na niego „halny”?

Warsztat II  OGIEŃ
Z jednej strony groźny i nieprzewidywalny, z drugiej jednak, często staje się najlepszym pomocnikiem człowieka. Jak rozwiążą się rozterki Pana O. ? Kiedy Pan O. może być niebezpieczny i czy przyjaźni się z Panem P. ? Doświadczenie z ogniem pomoże nam się o tym przekonać, sprawdzimy czy za każdym razem daje efekty świetlne i dźwiękowe. Możecie być pewni, że w trakcie naszego drugiego spotkania nie tylko atmosfera będzie naprawdę gorąca. 

Warsztat III  WODA
Ma trzy stany skupienia, zajmuje 71% powierzchni Ziemi, jest drogocennym płynem, który bezustannie krąży w przyrodzie.  Dodatkowo Pani W. jako jedyna w gronie towarzyszy tej opowieści, ma wiele właściwości łagodzących, i czuwa nad kondycją całej ekipy. Jesteście ciekawi, czy jako jeden z najlepszych rozpuszczalników zda nasz egzamin z napięcia powierzchniowego? Jesteśmy przekonani, że pozwoli nam na świetną zabawę z dawką pozytywnej energii. 

Warsztat IV  ZIEMIA
To już ostatnie spotkanie z naszymi bohaterami. Ziemia, o której dziś będziemy mówić, ukaże przed nami swoje zakamarki i pozwoli poznać swoje dawne dzieje. Zastanowimy się także, jakie mogą być jej losy za kilkadziesiąt lat. Sprawdzimy jak Pani Z. zachowuje się w kontakcie z P. W. i O. W zabawie z różnymi jej postaciami przekonamy się o jej możliwościach. Już nie możemy się doczekać!

 

  • WARSZTATY SUCHY LÓD (NOWOŚĆ)

    Podczas warsztatu będzie można poznać właściwości suchego lodu. Dowiecie się również dlaczego nazywamy go “suchym”, czy może się on topić jak prawdziwy lód oraz jakie niezwykłe eksperymenty można przeprowadzić z jego udziałem. Warsztaty z suchego lodu to jedne z naszych najbardziej widowiskowych pokazów pełnym spektakularnych efektów wizualnych, które zachwycają dzieci i zapewniają niezapomniane przeżycia. A może sami wyczarujecie magiczną chmurkę używając prawdziwego sprzętu laboratoryjnego?

KOSZT:
• I GRUPA 500 zł (w siedzibie firmy, max 15 osób)
• I GRUPA 550 zł (cena z dojazdem, max 25 osób)
• II GRUPY 500 zł/grupa (cena z dojazdem, max 25 osób)
• III GRUPY 450 zł/grupa (cena z dojazdem, max 25 osób)

 

Uwaga! Dot. Oferty z dojazdem. Jeżeli w grupie jest mniej niż 25 uczestników, obowiązuje cena za grupę! 

Więcej szczegółów pod telefonem: 783 295 646 lub arena.leszno@gmail.com.

 

                                                                                                                                 Zapraszamy do kontaktu