Edukacja Dorosłych

“Wielkie umysły mają cele, inni mają życzenia.” Washington Irving

Wychodząc naprzeciw rodzicom, pedagogom, nauczycielom i wszystkim tym, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności oraz warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą, proponujemy kreatywne formy doskonalenia personalnego i zawodowego.

W trosce o przyjazną atmosferę, indywidualne podejście i efektywność nauki, szkolenia w Arenie odbywają się w kameralnym gronie przy kubku dobrej herbaty czy kawy.

Wierzymy, iż proponowane szkolenia okażą się dla Państwa cennym wsparciem w rozwoju zawodowym oraz źródłem wielu inspiracji do pracy z drugim człowiekiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najbliższe warsztaty:

Temat: Wstęp do Porozumienia 
Termin: cykl 4 spotkań w środy w godz. 16.30-19.30:
– 13.03. 2019
– 20.03. 2019
– 27.03. 2019
– 03.04. 2019

Dla kogo: Zapraszamy każdego, kto chce lepiej zrozumieć siebie i drugiego człowieka. Każdego, komu zależy na poprawie swoich relacji z ludźmi (z dziećmi, partnerem, współpracownikami, szefem lub sąsiadem). Każdego, kto potrzebuje więcej jasności, skuteczności i satysfakcji w swoim sposobie komunikowania się.

O warsztatach:

Porozumienie bez Przemocy (NVC – Nonviolent Communication), zwane także komunikacją empatyczną lub językiem serca, jest niezwykłym narzędziem pozwalającym na budowanie satysfakcjonujących relacji opartych na autentyczności, szczerości i empatii. Warsztaty „Wstęp Do Porozumienia” to cykl 4 spotkań, w trakcie których przyjrzymy się założeniom NVC oraz poznamy i przećwiczymy model 4 kroków pozwalający zrozumieć i wyrazić siebie. Przyjrzymy się emocjom oraz ich roli w komunikacji. Odróżnimy opinie od faktów, potrzeby od strategii i żądania od próśb. Pochylimy się nad językowymi przyzwyczajeniami i sprawdzimy w jaki sposób służą, lub nie, naszemu porozumiewaniu się.

Cykl kończy się otrzymaniem „Certyfikatu uczestnictwa” oraz umożliwia kontynuację szkolenia u innych (także certyfikowanych) trenerów NVC na poziomie II.

Prowadząca szkolenie: Agnieszka Adamczak

Agnieszka Adamczak: coach i pedagog, entuzjastka Porozumienia bez Przemocy i rodzicielstwa bliskości.
Autorka bloga dzieckozwyzwaniem.pl

Koszt: 

Możliwe są dwie opcje dokonania opłaty za udział w warsztatach:

  • dla osób, które chcą udać się niezobowiązująco na pierwsze z cyklu spotkanie w celu „sprawdzenia” czy tematyka, osoba prowadząca i styl prowadzenia warsztatów jest dla niego
    • pierwsze spotkanie 50 zł – płatne do 28.02.2019r.
    • pozostała część warsztatów 200 zł – płatna do 15.03.2019r.
  • dla osób, które od razu decydują się na udział w cyklu 4 spotkań:
    • opłata za całość 200 zł – płatna do 28.02.2019r.

Miejsce: Arena Kreatywnej Edukacji, ul. 17 Stycznia 90, 64-100 Leszno

Zapisy

Zapisu dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego u dołu strony oraz nadesłanie go na adres: biuro@maszwsobiemoc.pl.

Równolegle konieczne jest dokonanie wpłaty odpowiedniej kwoty za szkolenie zgodnie z wybraną opcją (ceny powyżej) na konto:
Instytut Rozwoju MS Sp. z o.o.
Santander Bank Polska o/Leszno
26 1090 1245 0000 0001 3335 7136

w tytule wpisując nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika.

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń/wpłat. Liczba miejsc ograniczona max. 10 osób.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY