Warsztaty Letnie/Zimowe

Aby spędzić wspaniałą przygodę podczas wakacji letnich lub zimowych nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko z domu. Warsztaty w Arenie są pełne niespodzianek, zaskakujących sytuacji i niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy dzieci do twórczych aktywności, zabaw na fali wyobraźni, z wykorzystaniem ruchu, muzyki oraz angażujących wszystkie zmysły. Poza tym dajemy przestrzeń do swobodnej zabawy z rówieśnikami, która nie dość, że sprawia dużo frajdy to zarazem jest formą ćwiczenia komunikacji interpersonalnej jak i zasad funkcjonowania w grupie.

Tematyka: Dobro naszej planety to ważna misja, która przyświeca nam od początku działalności. Poprzez codzienne funkcjonowanie firmy oraz działaniami naszej Fundacji (Arena i Świat) staramy się wspierać zrównoważony rozwój. Wiemy, że to co robimy dla Ziemi to wciąż za mało. Chcemy również mieć swój udział w kształtowaniu świadomości u kolejnych pokoleń. Dzieci to nasza przyszłość.

Pełni ekscytacji i zapału zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do uczestnictwa w cyklu warsztatów z podziałem na grupy wiekowe. Czekają na nie pasjonujące zajęcia, w trakcie których zapewniamy dużo pozytywnej energii, interesujące ciekawostki ze świata przyrody, szczyptę zaskakujących eksperymentów, czas na relaks oraz ogromną dawkę artystycznego szaleństwa z wykorzystaniem wszystkiego, co wydaje się być już niepotrzebne. Jesteście ciekawi, co uzyska drugie życie? To będzie prawdziwe EKO szaleństwo!

ZIMA 2022 – Arenowe ekoszalenstwo

Do wyboru dwa terminy: 17.01-21.01.2022 lub  24.01-28.01.2022
Podczas każdego turnusu utworzone zostaną dwie grupy wiekowe 6-8latków i 9-12latków.

Podczas warsztatów dzieci będą miały dużą swobodę, co do wyboru rodzaju aktywności oraz możliwość rozwijania własnych twórczych pomysłów. W tym samym czasie będą mogły zajmować się w podgrupach lub samodzielnie tym, co najbardziej im w duszy gra. Stawiamy na indywidualne potrzeby i adekwatne dopasowanie zajęć do możliwości i zainteresowań. Jesteśmy również otwarci na modyfikacje programu zgodnie z tym, czego najbardziej będą pragnęli uczestnicy warsztatów. Już nie możemy się doczekać tego radosnego gwaru i swobody, która sprawia, że dzieci mogę się spełniać i pięknie rozwijać twórczo i społecznie.

ZAPEWNIAMY:

  • Autorski program zajęć zbudowany na kanwie wiodącego tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po zabawy ruchowe, sportowe, taneczne, teatralne czy eksperymenty naukowe.
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
  • Zajęcia w małych grupach (max. 12 osób).
  • Ciepłą i serdeczną atmosferę.
  • Drugie śniadanie i obiad. Napoje dostępne cały czas.
  • Opiekę w godzinach 8.30-15.30 (koszt 100zł/110zł za dzień).
    dodatkowa godzina 7.30-8.30 (+10zł/dzień ).

Koszt: Promocja 100 za dzień do 6.12.2021! Cena regularna 110 zł za dzień
Opieka w godzinach 8.30-15.30 (koszt 100zł za dzień, po 6.12.2021 koszt 110zł za dzień) + dodatkowa opłata 10zł/h 7.30-8.30.
Np. opłata first minute za dziecko zapisane na 5 dni po 7h wynosi – 5x100zł – 500zł, po 16.05 za 5dni po 7h koszt- 5x 110zł= 550zł

ZAPISY 
W pierwszej kolejności dokonujemy zapisów dzieci na 5 dni warsztatów. Dzieci zapisane na 1 lub kilka wybranych dni zostają zapisane na listę rezerwową i będą miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach, jeśli będą jeszcze miejsca.

Zapisu dokonuje się poprzez zgłoszenie mailowe na adres: arena.leszno@gmail.com, a następnie dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł za dziecko (w przypadku zgłoszenia na 5 dni warsztatów) na konto firmy, podając w tytule imię i nazwisko dziecka. Pozostałą kwotę należy wpłacić przelewem do pierwszego dnia rozpoczęcia półkolonii lub gotówką na miejscu.

Wpłaty dokonuje się na konto:
Arena Kreatywnej Edukacji
mBank 18 1140 2004 0000 3802 7800 1647

Prosimy podać w wiadomości niezbędne dla nas informacje:
– imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia
– tel. kontaktowy do rodzica
– wybrane daty warsztatów oraz godziny (od 7.30 czy od 8.30)
– dieta zwykła czy wegetariańska, alergie pokarmowe itp.
– zgodę lub brak zgody na publikację zdjęć dziecka na naszej stronie facebook-owej 
– dane do faktury, jeśli potrzeba (zaznaczamy, że nasze warsztaty nie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, nie są formą wypoczynku zwaną w przepisach: półkoloniami) na fakturze możemy napisać w tytule „półkolonie”, ale nie możemy wystawić dodatkowego zaświadczenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 785 981 166

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!