Warsztaty Letnie/Zimowe

Aby spędzić wspaniałą przygodę podczas wakacji letnich lub zimowych nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko z domu. Warsztaty w Arenie są pełne niespodzianek, zaskakujących sytuacji i niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy dzieci do twórczych aktywności, zabaw na fali wyobraźni, z wykorzystaniem ruchu, muzyki oraz angażujących wszystkie zmysły. Poza tym dajemy przestrzeń do swobodnej zabawy z rówieśnikami, która nie dość, że sprawia dużo frajdy to zarazem jest formą ćwiczenia komunikacji interpersonalnej jak i zasad funkcjonowania w grupie.

Pełni ekscytacji i zapału zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat do uczestnictwa w cyklu warsztatów zimowych z podziałem na grupy wiekowe. Czekają na nie pasjonujące zajęcia, w trakcie których zapewniamy dużo pozytywnej energii, interesujące ciekawostki, szczyptę zaskakujących eksperymentów, czas na relaks oraz ogromną dawkę artystycznego szaleństwa z wykorzystaniem wszystkiego, co wydaje się być już niepotrzebne. A co będzie tematem głównym? Zobaczcie poniżej… Opisy zostawiają jednak pewną tajemnicę i niespodzianki, które będą odkrywane poprzez uczestników.

ZIMA 2023 – Zapisy ruszają 20 LISTOPADA! Zapraszamy

Do wyboru terminy:
30.01-03.02.2023 –
Manufaktura – zrób to sam.
W trakcie ferii Arena przekształci się w niezwykłą pracownię. W salach będzie unosił się aromat naturalnych olejków, czekających na każdego kursanta. To będzie prawdziwa gratka, dla osób lubiących pachnące, kolorowe kąpiele z dużą ilością piany. Domyślacie się jakie cuda stworzymy? Ooooo tak… będzie bąblastycznie! A gdyby do tego dorzucić projektowanie własnej ceramiki? Talerz, miska, może kubek… Jedzenie na własnoręcznie zdobionym talerzu zawsze smakuje lepiej! Do tego wszystkiego dodajmy jeszcze pracę plastyczną ze skarpetek, sadzenie roślin, radosne zabawy z chustą i hula hop. I oto przepis na udane ferie prawie gotowy. Brakuje nam już tylko Ciebie! 

06.02-10.02.2023 – Sposób na nudę – odkryj w sobie pasję. Zapraszamy bardzo serdecznie do świata pełnego harmonii, w którym natura będzie nam bliższa niż kiedykolwiek. Będzie głośno i cicho, szybko i wolno, radośnie i… smutno? Nieeeeee! Smutku do nas nie wpuścimy, wraz z nudą zostaną za drzwiami i będą przyglądać się naszym niezwykłym aktywnością. A jest ich naprawdę dużo! Przygotowaliśmy dla Was farby, którymi NIE będziemy malować na kartce czy płótnie. O Nie! Mamy coś znacznie ciekawszego. Nie obędzie się również bez stworzenia własnej biżuterii, pokazu mody, czy karaoke. Kto jest odważny i przyłączy się do nas by pokonywać bariery swej wyobraźni i odkryć drzemiącą w sobie pasję? 

Podczas każdego turnusu utworzone zostaną dwie grupy wiekowe 5-7latków i 8-12latków.

Podczas warsztatów dzieci będą miały dużą swobodę, co do wyboru rodzaju aktywności oraz możliwość rozwijania własnych twórczych pomysłów. W tym samym czasie będą mogły zajmować się w podgrupach lub samodzielnie tym, co najbardziej im w duszy gra. Stawiamy na indywidualne potrzeby i adekwatne dopasowanie zajęć do możliwości i zainteresowań. Jesteśmy również otwarci na modyfikacje programu zgodnie z tym, czego najbardziej będą pragnęli uczestnicy warsztatów. Już nie możemy się doczekać tego radosnego gwaru i swobody, która sprawia, że dzieci mogą się spełniać i pięknie rozwijać twórczo i społecznie.

ZAPEWNIAMY:

  • Autorski program zajęć zbudowany na kanwie wiodącego tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po zabawy ruchowe, sportowe, taneczne, teatralne czy eksperymenty naukowe.
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
  • Zajęcia w małych grupach (max. 12 osób).
  • Ciepłą i serdeczną atmosferę.
  • Drugie śniadanie i obiad. Napoje dostępne cały czas.
  • Opiekę w godzinach 8.30-15.30
    dodatkowa godzina 7.30-8.30 (+10zł/dzień ).

Koszt:Promocja 100 zł za dzień przy zapisie do 06.12.2022! Cena regularna 110 zł za dzień
Opieka w godzinach 8.30-15.30 + dodatkowa opłata 10zł/h 7.30-8.30.

ZAPISY 
W pierwszej kolejności dokonujemy zapisów dzieci na 5 dni warsztatów. Dzieci zapisane na 1 lub kilka wybranych dni zostają zapisane na listę rezerwową i będą miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach, jeśli będą jeszcze miejsca.

Zapisu dokonuje się poprzez zgłoszenie mailowe na adres: arena.leszno@gmail.com, a następnie dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł za dziecko (w przypadku zgłoszenia na 5 dni warsztatów) na konto firmy, podając w tytule imię i nazwisko dziecka. Pozostałą kwotę należy wpłacić przelewem do pierwszego dnia rozpoczęcia warsztatów lub gotówką na miejscu.

Wpłaty dokonuje się na konto:
Arena Kreatywnej Edukacji
Santander Bank Polska 60 1090 1245 0000 0001 5081 5166

Prosimy podać w wiadomości niezbędne dla nas informacje:
– imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia
– tel. kontaktowy do rodzica
– wybrane daty warsztatów oraz godziny (od 7.30 czy od 8.30)
– dieta zwykła czy wegetariańska, alergie pokarmowe itp.
– zgodę lub brak zgody na publikację zdjęć dziecka na naszej stronie facebook-owej 
– dane do faktury, jeśli potrzeba (zaznaczamy, że nasze warsztaty nie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, nie są formą wypoczynku zwaną w przepisach: półkoloniami) na fakturze możemy napisać w tytule „półkolonie”, ale nie możemy wystawić dodatkowego zaświadczenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 783 295 646 lub 883 727 414.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!